Pre všetkých divákov seriálu Oteckovia, ktorým chýbala postava panovačnej a vtipnej mršky Petry, prichádza dobrá správa – herečku Natáliu Puklušovú čaká v obľúbenom projekte veľký návrat. Čo je už ale smutnejšie, jej pôsobenie nebude trvať dlho – s Oteckami sa totiž budeme musieť na istý čas rozlúčiť.

Spomínate si, ako minulý rok o takomto čase po druhýkrát spečatili svoju lásku Tamara a Marek Bobulovci? V podobnom duchu sa bude niesť aj dnešná časť Oteckov, ktorou sa uzavrie ich štvrtá séria.

Oteckovia

Z krátkej ukážky sa zdá, že nás čaká poriadne dramatická svadba Emy a Ondreja, kedy sa na poslednú chvíľu rozhodne zamiešať karty právnik Alex, Emin bývalý snúbenec. Práve na veľkolepej udalosti sa objaví aj nevestina sestra Petra, ktorá je presvedčená o tom, že sa jej podarí získať to, čo jej patrí. Podľa informácií TV Markíza sa na herečku Natáliu Puklušovú dokonca môžeme tešiť i v nových častiach.

,,Ja trošku ustúpim z tej mojej povahy. Ale neviem, to sú také konšpirácie, neviem, neviem, uvidíme,” plavovláska sa vyjadrila k tomu, či si nemyslí, že si budú kafrat do práce s Dominikou Kavasaschovou, ktorá taktiež stvárňuje mierne pojašenú mrchu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vyzerá to teda tak, že nás modrožltá televízia nechá po odvysielaní poslednej časti v poriadnom napätí, nakoľko zatiaľ nie je známe, kedy sa na obrazovky zamotané príbehy najúspešnejšieho seriálu súčasnosti vrátia.

Ukážka poslednej časti 4. série Oteckov

Rozhovor s Natáliou Puklušovou


Zdroj/Foto: Markíza.sk, YouTube