Koronavírus má dopad aj na slovenské televízie. Prednedánom sme vás informovali o tom, že Markíza, Jojka aj verejnoprávna RTVS boli nútené mierne upraviť svoju vysielaciu štruktúru. Modrožltá televízia však nečakane stopla aj svoju seriálovú novinku Červené pásky, ktorú nahradia obľúbené Sestričky

Zrejme ste si všimli, že TV Markíza zaviedla do svojej programovej štruktúry určité zmeny, ako napríklad vysielanie Oteckov len od pondelka do štvrtka či zaradenie špeciálnych relácií, venovaných aktuálnemu koronavírusu, ktorý v súčasnosti ohrozuje nás všetkých. Práve kvôli nemu dostal stopku aj čerstvý projekt Červené pásky.

Príbehy o chorých deťoch tak oddnes na dobu neurčitú nahradí iný seriál z nemocničného prostredia – staré známe Sestričky. Háčik je ale v tom, že pôjde len o reprízu, a to dokonca úplne prvej série. Osudy Emy, Jany, Heleny a Táne teda bude môcť odznova sledovať každý utorkový večer v prime time.

 „Našou súčasnou prioritou je spravodajské pokrytie krízy: Naši novinári divákov a internetových používateľov neustále informujú o všetkých aktuálnych udalostiach – nielen v rámci našich spravodajských a publicistických programov a na webových stránkach, ale aj prostredníctvom mimoriadnych spravodajských relácií v hlavnom vysielacom čase s hosťami, živými vstupmi a rozhovormi. Dúfame, že sa už čoskoro budeme môcť vrátiť k stabilnejšej programovej štruktúre a opäť začať vysielať všetky obľúbené programy, ako aj obnoviť pozastavené produkcie,“ informoval Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sestricky

Zdroj: omediach.com | Foto: Instagram/peterzivankiss, tvmarkizaofficial