Dnes asi medzi ženami nie je osoba, ktorá by nepostrehla škandál vizážistky Michaely Rujákovej. Mnoho z nás malo potrebu vyjadriť svoj názor, či už v rôznych diskusiách na internete alebo aj samotnými príspevkami, venovanými “odborníčke na pekné postavy”. Čiernovlásku z Vranova nad Topľou neobišla ani exfarmárka Rebeka.

Rebeka nám v dvanástej sérii Farmy dokazovala, že sa môže pýšiť naozaj pekným a pevným telom, na ktorom sa snaží stále makať. Napriek tomu vyjadrenie Michaely Rujákovej, ktorá vysmiala oblejšie ženy, zodvihlo tlak aj jej.

,,Pozerať sa na nechutné a nakysnuté mľandravé telá je viac odpudivé ako “ošmatlané boty”, “ počas víkendu napísala na svoj Instagram majiteľka vyhľadávanej kliniky, ktorú doposiaľ navštevovala nejedna celebritná kráska. Podľa nej by sa totiž mali na sociálnych sieťach ukazovať iba ženy s dobrými postavami.

Príťažlivá exfarmárka sa rovnako ako mnoho iných dám Michaeliným slovám nestačí čudovať, o to viac, keď sa pozrie do minulosti. ,,Asi zabudla na to, že je aj o nej archív. A vyzerala taak a pretŕčala sa,” Rebi povedala s úškrnom na tvári vo videu, do ktorého pre lepšiu predstavu vložila i Rujákovej starší záber a na ňom by ste ju veru nespoznali.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/rebihlavata, michaelarujakova