V nedeľu večer zasiahla Slovensko mimoriadne smutná informácia. Vo veku 81 rokov poslednýkrát vydýchla legenda slovenského humoru a všestranne zameraný umelec Milan Lasica. 

Správu o úmrtí uznávaného prozaika, komika, herca a speváka priniesol denník SME. Podľa informácií mal maestro odpadnúť počas kľaňačky na koncerte v bratislavskom štúdiu L+S, pričom oživiť sa ho už nepodarilo.

Koncert oslavoval aj 20. výročie spolupráce Bratislava Hot Serenaders s Milan Lasicom. Zdroj z publika portálu Denník N prezradil, že z úst milovaného velikána poslednýkrát zaznela pieseň Ja som optimista.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Bola to náhla porucha srdcového rytmu. Bol som tam a podával som resuscitáciu s kolegami, kým prišla záchranka. Dospieval pesničku Ja som optimista v dobrej forme, bola klaňačka asi dvakrát a naraz sa pomaly zosunul k zemi. Parkrát sa ‚vrátil‘ a hýbal očami, ale nezvládol to. Bohužiaľ, je to pravda,” uviedol divák. Pozostalým vyslovujeme úprimnú sústrasť.

Zdroj: kultura.sme.sk, dennikn.sk | Foto: Facebook – Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky, Instagram/tvjoj, pixabay.com