Babyboom medzi slovenskými celebritami pokračuje a po herečke Nele Pociskovej a speváčke Nataši Džunkovej je tehotná aj moderátorka markizáckeho telerána! Lenka Šoóšová, ktorá už jedného syna má, sa iba pred pár hodinami podelila o príjemné správy! Prostredníctvom Instagramu naznačila, že jej onedlho znova pribudnú mamičkovské povinnosti. 

Lenka Šóošová má dôvod na úsmev od ucha k uchu, jej rodina sa totiž rozrastie o nového člena! Fotkou, z ktorej je jasné, že známa tvár ranného vysielania bude mamou, potešila nielen svojich fanúšikov, ale aj kolegov a ostatných priateľov, ktorí jej prajú len to najlepšie.
K zástupu gratulantov sa pripájame aj my a Lenke i bábätku prajeme hlavne veľa zdravia! :)

Lenka začala svoju kariéru ako vizážistka a postupne sa vypracovala na pozíciu maskérky vo verejnoprávnej televízii. Po šiestich rokoch ju oslovili s ponukou moderovania, hlavne kvôli jej príjemnému vystupovaniu, krásnemu zjavu a daru reči. Veľmi rýchlo sa na obrazovkách udomácnila, ale ako sama tvrdí, ešte stále vie, čo je to tréma.

#onlubiju #onalubijeho #rodina #uzcoskoro #dar #darnadruhu….

A post shared by Lenka Šóošova (@lenkasoosova) on

 

#retrojeans #modosovacka #lubimsvojupracu #shoppingparkavion #sobotajakvysita

A post shared by Lenka Šóošova (@lenkasoosova) on

 

#relax 🍀🐞

A post shared by Lenka Šóošova (@lenkasoosova) on

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)