Celý svet veľmi dobre vie, že jedna z najznámejších amerických rodín má v obľube šokovať, no keď sa dozviete, aká informácia sa dostala najnovšie do sveta, tak vám padne sánka. Kardashianky povzniesli slovo „šokovať“ o level vyššie, pretože toto rozhodne nemôže byť náhoda!

Pre širokú verejnosť nebolo veľkým prekvapením, keď sa samotná Kim Kardashian West spolu s manželom rozhodla, že svoju rodinku rozšíria o ďalšieho člena. Poctivo hľadali ženu, ktorá by bola ochotná vynosiť ich dieťa a nakoniec ju aj našli. Podľa dostupných informácii je náhradná matka v požehnanom stave a pod srdcom nosí dievčatko, ktoré by sa malo narodiť začiatkom roka 2018.

Posledné dni však na seba strháva pozornosť najmä nevlastná sestra krásnej Kim, ktorá by vraj mala byť tiež tehotná a všemožne sa snaží svoj požehnaný stav maskovať rôznymi spôsobmi. Táto situácia mnohých ľudí rozdelila do dvoch táborov. Jedna strana je nadšená a nevie sa dočkať, kedy to budúci rodičia oficiálne oznámia svetu, no druhá strana si myslí, že ide len o žart či výmysel. Ktovie, ako to naozaj je, keďže každý z nich ešte poctivo drží „bobríka mlčanlivosti“.

Rodina Kardashian/Jenner však vie, že šokovať treba, a tak svet obletela ďalšia informácia. Možno už viete, o čo ide, prinajmenšom máte svoj tip. Ak si myslíte, že v požehnanom stave je aj ďalšia zo sestier, áno, máte pravdu! Khloé Kardashian by vraj mala pod srdcom nosiť svoje prvé dieťa, ktoré čaká s priateľom Tristanom Thompsonom. Dvojica je spolu približne rok a podľa informácií by mala byť televízna hviezda vo štvrtom mesiaci. Budúci rodičia sú z tejto novinky vraj veľmi nadšení a najmä samotná Khloé, nakoľko už veľmi dlho čakala, kedy sa z nej stane mama. Ako je však známe z predchádzajúcich správ, aj v tomto prípade sa ešte ani jeden z dvojice oficiálne nevyjadril. Túto informáciu však potvrdili viaceré zdroje pre magazín Usmagazine a neskôr aj pre magazín People.

Jedna z najznámejších rodín sa tak budúci rok dočká rovno trojitej nádielky. Je to náhoda či nie? Každopádne blahoželáme! :)

Zdroj: Usmagazine.com | Foto: Instagram, giphy.com