Určite si spomínate na mladého talentovaného speváka Jána Bendiga, ktorý v roku 2009 zahviezdil ako jeden z finalistov česko-slovenskej šou SuperStar. Vďaka súťaži si Janko našiel nielen skvelú kamarátku Moniku Bagárovú, ale tiež sa mu podarilo rozbehnúť sľubnú spevácku kariéru. Pred novopečenú porotkyňu prebiehajúcej šou sa tentokrát postaví mladšia verzia samotného českého idola – ich podoba mnohých zmiatla!

Honzov brat Marcel je síce od známeho súrodenca o päť rokov mladší, no chalani na prvý pohľad pôsobia ako dvojičky. 21-ročný mladík pritom v šoubiznise žiadnym nováčikom nie je, keďže s bratom nahrávajú spoločné songy a okrem iného sa stihol uchytiť aj ako herec.

ján bendig monika bagárová

,,Pomýlili si nás aj z produkcie, párkrát ma niekde naháňali v domnení, že som Marcel,” Ján Bendig priznáva, že i členovia štábu majú občas problém oboch spevákov rozoznať. Tmavovlasý sympaťák, vystupujúci pod prezývkou Marsell, sa bude tentokrát o priazeň poroty a publika usilovať len sám za seba.

Hoci v porotcovskom kresle sedí dobrá rodinná priateľka a momentálne tehotná speváčka Bagárová, nádejný umelec sa na akékoľvek ústupky nespolieha. ,,Podľa mňa bude prísnejšia, lebo na mňa bude chcieť dohliadať, aby som na sebe makal,” Marcel uvažoval tesne pred kastingom. Ako to s bratom slávneho českého hudobníka napokon dopadne, sa dozviete v najbližšej epizóde šou SuperStar.

ján bendig brat Marcel

superstar brat jána bendiga

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/bendigjan, marsell_bendig