Aktuálne médiami rezonuje verejný konflikt medzi Rytmusom a manželkou speváka Paľa Drapáka. Janette sa totiž dotklo, že Patrik si v jednej zo svojich skladieb berie do úst meno jej milovaného muža. Na raperovi tak blondínka nenechala nitku suchú, pričom slová zaslala aj jeho priateľke Jasmine Alagič. Za jej drsný odkaz sa ale postavilo tisíce ľudí!

“Úbohosť najvyššieho zrna. Som sklamaná, znechutená a cítim neskutočnú krivdu. Kto si, Ty Rytmus King, ktorý si berieš do svojej neohrabanej huby meno môjho muža v nechutnej a ničneznamenajúcej “pesničke”??? Ty, ktorý “hodnotíš” talent detí v speváckej súťaži…???!,” takto znie len zlomok príspevku nahnevanej manželky Paľa Drapáka, ktorý si v plnom znení môžete prečítať — TU — .

Podnetom k drsnému odkazu bol úryvok skladby od Rytmusa, Ega a Čis T-eho, v ktorom Paťo urazil známeho slovenského speváka. “Toto není bežná hudba pre dementov obmedzených, aby diktovali, ako hrať by nám to malo. Neže by ma to nejako s*alo, ale konečne pochopte, že nefrázujem jak je*lý Drapák Palo,“ rapuje Patrik v hite Toto neni hudba.

rytmus

Náklad sympatickej blondínky sa začal po internete šíriť ako vírus – zatiaľ si vyslúžil viac ako 2600 lajkov a takmer 400 komentárov, pričom sa za jej slová šokujúco postavili aj známe tváre zo slovenského šoubiznisu, ako napríklad účastníčka Farmy Božka Candráková či ku podivu aj Rytmusova kolegyňa z hudobnej brandže Dominika Stará. Mladá speváčka sa dokonca neštítila poriadnej kritiky.

“To je jeden totálny chudák. Mne osobne je ho strašne ľúto. Ako uznaj – zaujať nedoáže inak ako vulgarizmami, oplzlými rečami, útokom na všetkých, kto jeho ctené meno berie nadarmo, je ovešaný reťazami od bicykla, slovenská gramatika je pre neho španielska dedina, je maximálne nechutný a ja osobne by som o neho ani kolobežku neoprela, ani nákupnú tašku by som na neho nezavesila,” nebála sa vyjadriť ostrý názor na Rytmusa na prvý pohľad nežná blondínka. Celý jej komentár si môžete prečítať nižšie. Aký je váš názor na túto kauzu? Dajte nám vedieť na našom Facebooku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Janette Drapáková | Foto: Facebook/Janette Drapáková, Instagram/rytmusking,dstaraofficial

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.