Tento týždeň najviac rezenovala Slovenskom vojna medzi Rytmusom a Paľom Drapákom, respektíve jeho manželkou Janette. Svoj názor na ich škriepky si povedali aj viaceré známe tváre, pričom polienko do ohňa aktuálne pridal Martin Jakubec. A servítku si veru pred ústa vôbec nedával!

„Toto není bežná hudba pre dementov obmedzených, aby diktovali, ako hrať by nám to malo. Neže by ma to nejako s*alo, ale konečne pochopte, že nefrázujem jak je*lý Drapák Palo,“ rapuje Rytmus v skladbe Toto neni hudba po boku Ega a Čis T-eho. Čuduj sa však svet, vulgárny veršík sa dostal aj k manželke spomínaného Paľa Drapáka a konflikt bol na svete.

Drapak Palo

Po Dominike Starej Rytmusovi naložil Jakubec

Janette najpopulárnejšieho československého rapera nazvala sopliakom, z ktorého jej je zle, pričom to nebola jediná urážka smerujúca na Patrika. Celý jej odkaz si môžete prečítať — TU — K drsným slovám pani Drapákovej sa pridala aj známa Superstaristka Dominika Stará, ktorá je dokonca sesternicou z druhého kolena Rytmusovej snúbenice Jasminy Alagič. Kým Jasmina ale po Paťovom boku žiari, mladá speváčka by vraj oňho neoprela ani kolobežku. Na stranu Drapákovcov sa ale postavil i Martin Jakubec.

Martin Jakubec

Fejk, pózer a nevychovaný fracek

Čerstvý ženáč musí voči Rytmusovi prechovávať poriadnu zlosť a averziu, keďže ho bez okolkov nazval nevychovaným frackom, fejkom pózererom či umelinou. Zaklincoval to označením tichý vzduch v recitatíve, pričom ďalej pokračoval ešte ostrejšie. „On si hovorí raper? Akurát tak sídliskový pes, čo šteká a nekúše. Raz som videl jeho pseudo film akože. To bol zostrih toho najamatérskejšieho videa a rozprávanie o ho*ne, čo som videl. Mal by ukončiť kariéru, pretože je nadbytočný v rapovej scéne,“ uviedol na Patrikovu adresu Jakubec.

Rytmus

Podľa Martinových slov už Rytmusova hviezda zhasla pred tromi rokmi a myslí si, že kráľom je niekto iný. Tipnite si kto! „Generácie sa menia a on je relikvia rapu. Kráľ som tu po prvé ja, ale šoubiznisu,“ tvrdí milovník šlágrov, ktorý na záver vyjadril plnú podporu manželom Drapákovcovm. „Paľo Drapák a jeho pieseň Slnko stoj som si spieval dlhé roky ako dieťa v spálni. Ich bubeník ma učil hrať na bicie. Paľo Drapák je spevák a môžem povedať kľudne legenda. Vážim si jeho tvorbu a podporujem Paľa Drapáka v tomto spore. Paľo nedaj sa a ukáž tomu pózerovi, čo používa auto – tune voice, aby sa ukľudnil na tvoju adresu,“ uzavrel rozčúlený spevák.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Martin Jakubec | Foto: Facebook/Martin Jakubec, Instagram/rytmusking