Po tom, čo sa v slovenskom šoubiznise strhla doslova metelica medzi speváckou divou Darou Rolins a playmate Zuzanou Plačkovou, fanúšikovia oboch dievčat sú doslova v strehu. Podpornými komentármi nešetrí ani jedna základňa obdivovateľov, no na Zuzaninu stranu sa tentokrát pridala aj známa tvár z jojkárskej relácie Topstar, Alexandra Orviská.

Všetko sa to začalo nevinným krstom dlho očakávaného albumu Dary Rolins, kde sa speváčka vyjadrovala na margo samozvanej kráľovnej Instagramu Zuzany Plačkovej. Označila ju ako ženu so ,,smutným” menom, na ktoré si momentálne nedokáže spomenúť, čo sa dostalo prostredníctvom videa na oči celej verejnosti. Zuza si však po hlave skákať nenechala a Dare venovala tvrdý odkaz, v ktorom okrem iného hovorí aj o tom, že starší človeka má ísť ľuďom príkladom, nie ich za každej okolnosti strápniť. Na stranu playmate sa tentokrát postavila aj hviezdička TV JOJ Alexandra Orviská, ktorá ironickým komentárom speváčke taktiež nič nedarovala: ,,Mno, Darinka má asi komplex, keď to potrebovala takto krásne teatrálne zahrať.” Na to jej už Zuzana odpísala celkom odľahčene: ,,Alexandra, myslíš, že mi dá cédečko zadarmo?” No, už len zostáva zistiť, čo dámy vyprovokovalo k predmetnému konfliktu. :)

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)