V nedeľu 16. mája odvysiela televízia Markíza unikátny projekt, ktorý je nástupcom obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. Tentokrát sa budú o divácku priazeň uchádzať maloleté detské hviezdy, zväčša ratolesti celebritných rodičov. Jednou z dám, hodnotiacou výkony vychádzajúcich talentov, sa stala aj uznávaná moderátorka.

Očakávaný detský program, plný nadaných známych detičiek, pomaly klope na dvere, keďže natáčanie špeciálnej epizódy už bolo zahájené. Priamo z prvého radu mohla nádejné hviezdy sledovať i Zlatica Puškárová, tá sa zhostila dôležitej úlohy štvrtej porotkyne.

tvoja mini tvár

Ostrieľaná markizáčka toho počas plodnej dlhoročnej kariéry okúsila naozaj dosť, no komentovať výkony detských hercov a potomkov kolegov z brandže bolo pre ňu skutočným spestrením. Zlatica, ktorá sa pridala k zabehnutému tímu porotcov populárnej šou, na nakrúcaní neskrývala dojatie a silné emócie.

„Veľmi som si túto novú rolu užila. Deti sú skvelé a po dlhom čase som sa konečne poriadne zabavila, aj som si poplakala a dokonca aj zatancovala. Myslím si, že v nedeľu večer bude Slovensko prekvapené, čo všetko už také malé deti dokážu. Sama som mama dvoch detí a viem, že za talentom sa skrýva aj nesmierne úsilie a obetavosť rodičov. Detičky sprevádzali ich slávni rodičia a budete veľmi prekvapení, ako prežívali ich prvé televízne vystúpenia,” redaktorka Televíznych novín sľubuje publiku skutočne skvostný zážitok!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: YouTube/TV Markíza