Rad očarujúcich herečiek účinkujúcich v seriáli Oteckovia sa rozrástol o novú krásku. Na obrazovky už čoskoro pribudne tvár známa z divadla, seriálov, ale i koncertných pódií a zamieša karty v tejto rodine!

Herečka a speváčka Barbora Švidraňová sa dostala do širšieho povedomia Slovákov ako mrcha Zdena zo seriálu Panelák. Postupne sme krásnu ryšavku mohli vidieť v šoukách Hlas ČeskoSlovenska a Tvoja tvár znie povedome, ale aj v ďalších úspešných projektoch ako Búrlivé víno alebo Nový život. Najnovšie sa s Basie budú stretáva diváci obľúbených Oteckov.

Mamičke takmer štvorročného Gabriela prischla rola, ktorá jej vôbec nie je cudzia. Barborka bude stvárňovať speváčku Mišu a zároveň dlhoročnú kamarátku Davida Veselého. Keďže hudobníkova manželka je zaláskovaná do iného, preňho a atraktívnu kočku sa naskytá príležitosť ako lusk. Miša totiž fešáka nevníma iba ako obyčajného priateľa.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Postavu Miši som sa rozhodla prijať preto, že je to v podstate veľmi bezprostredná, vtipná, radostná, mladá žena. Umelkyňa, ktorá má ambície, je ctižiadostivá, ktorá si nerobí ťažkú hlavu z vecí a prijíma život taký, aký je. Čo k nej príde, berie ako výzvu,“ uviedla populárna Žilinčanka pre web Markiza.sk.

barbora svidranova

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/oteckovia.markiza