V seriáli Oteckovia sa už prestriedalo viacero známych kočiek, ktorých primárnym chlebíkom nie je zrovna herectvo. Najnovšie sa do deja zaplietla jedna z najkrajších Sloveniek, pričom jej kroky budú smerovať priamo do ordinácie veterinára Tomáša Oravca.

Postava Mareka Fašianga aktuálne v Oteckoch podstupuje svoj prerod zo slušného tatuša rozkošnej školáčky Julky na divokého rebela, ktorý sa pod vplyvom zaláskovania do mladej čašníčky Lenky neváha púšťať do rôznych výstrelkov. Ako nespútaný divoch však Tomáš budí záujem u viacerých slečien.

Po tom, čo sa fešák kúpal vo fontáne, zábery z tejto zábavky obleteli miestné médiá a neobšli ani slobodné dámy, z ktorých niektorým sa odviazaný veterinár zapáčil natoľko, že ho neváhali navštíviť i osobne. Svojou prítomnosťou tak príťažlivého zvieracieho doktora poctila aj Mirka Luberdová.

Mirka Luberdova

Dlhonohá dvojnásobná mamička sa v súčasnosti angažuje prevažne v oblasti zdravej výživy, pričom ju môžeme pravidelne vídať i v markizáckom Teleráne. Ak ale máte dobrú pamäť, zrejme viete, že v roku 2003 Mirka obsadila druhú priečku na Miss Slovensko a na rovnakej pozícii skončila aj na následnej Miss Európe, čo sa jej podarilo vôbec ako prvej Slovenke. Chlapi v Oteckoch tak budú mať rozhodne na čo pozerať a diváci tiež! Krátku ukážku nájdete nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/mirkaluberdovam YouTube