Začiatkom tohto roka televízia JOJ uviedla na obrazovky rodinný seriál – Nový život. Príbeh o troch priateľoch, ktorí sa vzdali športovej kariéry a svoju cestu, ako pracovnú, tak aj osobnú, začali úplne od začiatku. Ďalšiu sériu si budeme môcť vychutnať už čoskoro, a to s obrovským prekvapením.

V januári sme sa prvýkrát zoznámili s hlavným postavami jojkárskeho seriálu Nový život – s Dušanom Molnárom (Milo Kráľ) ako vyslúžilým hokejistom a s bývalými futbalistami Luciou Pálfyovou (Helena Krajčiová) a Pavolom Cviklom (Alexander Bárta). Okolo troch hlavných aktérov sa ale točí ešte mnoho známych tvári, ako napríklad Alžbeta Stanková, Juraj Loj či Henrieta Mičkovicová.

Do partie skvelých umelcov obľúbeného seriálu pribudnú ďalší dvaja fešáci, zvládajúci herecké remeslo na jednotku. Informáciu na svojom Instagrame vyzradila ryšavka Helena Krajčiová fotografiou seba a kolegov na futbalovej tribúne, kde sa nachádzajú aj čerstvé posily. ,,S takouto zostavičkou sa na vás chystáme od septembra v Novom živote. Ja myslím, že dá sa to vydržať,” hovorí televízna Lucia, narážajúc na dátum odštartovania prvých dielov druhej série. Taktiež dodala, že tehotná je len na fotke a v skutočnosti žiadne dieťa nečaká.

Medzi tváre, ktoré sú divákom už známe, tak pribudnú aj sympatickí Robo Jakab a Janko Dobrík, čím sa široká škála dobre vyzerajúcich postáv v seriáli značne rozšíri. A to poteší najmä ženské publikum!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/helena_krajciova, Facebook/Nový život – oficiálna stránka