TV Markíza postupne svojich divákov pripravuje na návrat veľkolepej šou Let’s Dance, ktorú bude vysielať počas jarnej sezóny. Zostava účinkujúcich má byť silná – zatiaľ je oficiálne potvrdená iba bývalá profesionálna tenistka Dominika Cibulková. Odhalené je už ale aj meno moderátora a jedného člena poroty!

Tanečný parket úspešnej šou Let’s Dance ožije po päťročnej pauze! Markíza najnovšie svojim sledovateľom prezradila, že sa okrem Dominiky Cibulkovej môžu tešiť aj na známych manželov, ktorí už roky patria k obľúbeným tvárám modrožltej televízie.

Možno viacerí z vás šípili, že sa v nablýskanom programe opäť objaví Adela Vinczeová, nakoľko ho v minulosti päťkrát moderovala a v jednom ročníku dokonca vystupovala ako súťažiaca. Pravda je taká, že sa s blondínkou v živých prenosoch stretávať naozaj budeme, no Adelka si tentokrát vyskúša úlohu porotkyne.

Post moderátora ale ostane v rodine – jednotlivými kolami Let’s Dance bude divákov prekvapivo sprevádzať Vinczeovej manžel Viktor. Pre sympatického ekológa pôjde vôbec o prvú skúsenosť s moderovaním tohto typu. Avšak o zaujímavé a vtipné momenty bude rozhodne postarané!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, domicibulkova