Meno Evita Twardzik je zárukou šťavnatých príbehov, v ktorých nechýba kombinácia lásky, drámy a vtipu. Najnovšie sa fanúšikovia talentovanej spisovateľky a scenáristky môžu tešiť na ďalšiu sfilmovanú Evitovku s názvom V lete ti poviem, ako sa mám.

Film Všetko alebo nič natočený podľa knižného bestselleru sa stal podľa očakávaní doslova diváckym fenoménom. Presne pred piatimi rokmi si ho počas premiérového víkendu pozrelo neuveriteľných 64 931 divákov, pričom Slováci si dielo s obľubou vychutnávajú dodnes. Po ňom nasledovala nemenej zaujímavá snímka Príliš osobná známosť a do tretica sa Evita Twardzik rozhodla dať filmovú podobu aj knihe V lete ti poviem, ako sa mám.

Dejová linka sa i tentokrát točí okolo rôzne popretkávaných vzťahov. V hlavných úlohách sa okrem slovenských hviezd, ako Ján Koleník, Marián Miezga, Petra Vajdová či Dominika Morávková-Zeleníková, predstavia aj ich českí a dokonca rumunskí kolegovia.

Pôvodne mala romantická komédia zavítať do kín už začiatkom decembra, avšak opatrenia sa podpísali na odklade. Nový dátum je tak stanovený na 17. február 2022. Dovtedy sa na film od režisérky Mary Ferencovej môžete navnadiť skvelým trailerom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/evita.twardzik, YouTube