Československá filmová novinka s názvom Pirko sa natáčala niekoľko rokov a v kinách sa poprvýkrát objaví 6. októbra 2016. Táto dráma rozpráva príbeh o dievčati z detského domova, ktoré sa po dosiahnutí plnoletosti rozhodne odísť do Prahy za svojím priateľom. Tam ju však čaká peklo, o akom nesnívala ani v najhorších snoch…

Martina alias Shakira je dievčaťom z detského domova, ktoré sa v osemnástich rokoch konečné dočká vytúženého odchodu. Rozhodne sa odísť za svojím priateľom Romanom do Prahy, ale ten ju podrazí a predá pasákom. Naivné dievča s hlavou v oblakoch tak skončí na absolútnom dne ľudskej existencie. Napokon sa jej však predsa len podarí dostať sa z tejto bezútešnej situácie a nájde šťastie tam, kde by ho nikdy nečakala. V kinách bude táto česko-slovenská dráma od 6. októbra 2016.

Pirko oficiálny trailer

Video: YouTube.com | Foto: Youtube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)