Kým ešte pred polrokom väčšina ani netušila, kto sa skrýva pod pseudonymom Kristi Dali, dnes už zrejme všetci vedia, i tí, ktorí Farmu nesledovali, že ide o sympatickú fotomodelku zo Senca. Kristína však po skončení reality šou vhúpla i do iných než modelingových vôd – rozbehla si vlastnú značku oblečenia. Trendy vecičky sa ale u niektorých s pochopením nestretli, čo dala jedna z exfarmárkiných “fanúšikov” ostro najavo, a to prostredníctvom správy určenej priamo Kike!

Kristi Dali sa po skončení jedenástej série reality šou Farma rozhodla, že svoju popularitu chytí pevne do svojich rúk a vyťaží z nej maximum. Krátko po návrate domov tak modelka predstavila kolekciu mikín a čiapok, ktoré idú na dračku. Ako sa ale hovorí, 100 ľudí 100 chutí – jednotlivé kúsky sa nemusia páčiť každému.

Kristi Dali Farma

,,Popravde, nechápem, kto si môže kúpiť takú mikinu. Strih klasika a len tvoje meno. Čo si v živote dokázala, že ja, bežne pracujúci človek, si to mám kúpiť? Pracuješ? Do automobilky s tebou za pás! Dehonestuješ slovo práca,” napísala Kike neznáma žena. Zatiaľčo viacerí by asi neudržali nervy na uzde a pani by spätne nemiestne vynadali, 32-ročná plavovláska sa zachovala ako dáma a kritiku prijala s pokorou.

,,Dobrý deň. Nikto vás nenúti kupovať žiadnu mikinu ani sledovať môj profil. Mikiny som dala vyrobiť, lebo áno, bol o nich záujem. A ja, bežne pracujúci človek, som ešte mimo iné práce zobrala aj túto, čiže mám aj tak do jednej noci čo robiť,” odpísala exfarmárka, dodávajúc, že by si robotu v automobilke pokojne skúsila. Na záver Kristi ešte dievčine popriala pekný a úspešný deň, pričom k svojej odpovedi doplnila, že ak by ju chcel niekto za pás, rada sa podujme.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/kristi_dali