Karin Hegedüs Dvořáková, ktorú si môžete pamätať ako súťažiacu Farmy 10, si už viac ako štyri mesiace užíva materstvo. Samozrejme, ani pre čiernovlásku nejde o prechádzku ružovou záhradou – nemálo ju trápi i to, že svoje bábätko nemôže dojčiť.

Dcérku Melissu Karin nedojčí, avšak nie preto, žeby nechcela, ale preto, že takmer od pôrodu má s dojčením problémy. ,,Nebojíš sa, že keď si nekojila, tak malá nebude mať dobrú imunitu?“ opýtala sa odvážne exfarmárkina fanúšička. ,,No nemyslím si, že práve kojenie dáva dieťaťu imunitu. Keď kojí žena, je zavretá doma, asi imunitu dieťa nemá skade načerpať. Melissa je stále v kontakte s ľuďmi,“ reagovala známa mamička.

Influencerka pravidelne dostáva správy ohľadom dojčenie, a tak už na Instagrame vypenila. ,,Keď sa čokoľvek týka kojenia, mám plný inbox a zdieľajú ma úplné trúby. Proste ži a nechaj žiť,“ odkázala kritičkám Karin. „Ja si myslím, že toto je nemiestne. Sa hádať, kto môže a kto kojí, kto nekojí. Nemyslím si, že je to podstatné. Podstatné je, že máte zdravé dieťa. Nie to, či iná žena to robí inak alebo…,“ pokračovala nahnevaná Banskobystričanka. Na záver svojho videa prezradila, že ju vytočila ešte aj doktorka na kardiologickom vyšetrení.

,,Pani doktorka sa ma spýtala, či kojím, ja vravím, že už nie. A ona, aha, tak maminka má prsia na okrasu… nie je normálne,“ podelila sa o nepríjemnú príhodu Karin.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/karinnettmom