Po tom, ako sa Jasmina Alagič predstavila v úlohe moderátorky poslednej série SuperStar, sa z nej okamžite stala celebrita áčkového formátu, ku ktorej úspechu následne dopomohol aj vzťah s raperom Rytmusom. Dnes tak budúcu mamičku sledujú tisíce ľudí, ktorých sa kráska častokrát snaží motivovať, aby na život nazerali pozitívne a užívali si každý okamih. Jasmine nedávne slová však jednu z jej obdivovateliek rozdráždili natoľko, že si neodpustila uštipačný odkaz.

Pôvabná manželka Patrika Vrbovského sa vo svojom nedávnom instagramovom príspevku zamyslela nad tým, kto je to vlastne influencer. Vzhľadom na to, že sa Jasmina Alagič môže pochváliť viac ako 340 tisíc sledovateľmi, tak toto označenie jednoznačne prislúcha aj jej.

Jasmina ako influencerka

,,Po naštudovani si tohto slova som v skratke a jednoducho pochopila, že by to mal byť človek, ktorý istým spôsobom ovplyvňuje ľudí, ktorí mu “venujú” pozornosť, a preto som sa zamyslela, akú vlastne chcem, aby mal môj profil výpovednú hodnotu. Presne takú ako môj život,” uviedla známa moderátorka, ktorá na rovinu priznala, že chce s fanúšikmi zdieľať svoj ozajstný život aj s jeho dokonalosťami či nedokonalosťami.

,,Prosím, nech tu je vždy cítiť chuť žiť tento úžasný neobyčajne obyčajný život, vedieť si vychutnať moment na dedine s klobásou, na pláži s chobotnicovym šalátom úplne rovnako,” znie časť z rozsiahleho príspevku čerstvej 30-tničky. Avšak netrvalo dlho a ukázalo sa, že Jasmina prosila márne. Jedna z mamičiek sa totiž pri jej pozitívnych slovách rozčertila natoľko, až jej zanechala drsný komentár.

Nečakaná dohra

,,Milá, Jasmina, všetko, čo píšeš, je milé, pekné. Len niekedy trochu smutné. Ty prezentuješ telefón, detské veci, kozmetiku, oblečenie, hrnce a v konečnom dôsledku za reklamu to minimálne dostaneš zadarmo alebo ešte aj za to pekne zaplatené. A čo tie, čo im muž dostane na výplatu 700€, žienka doma na materskej skoro nič nedostáva alebo minimum, splácajú hypotéku, aby mohli bývať a je ich viac ako takých ako ty!?? Môžu len slintať a smutne si listovať tvoj profil,” odkázala kráske neznáma žena, ktorá musela Jasminu poriadne vytočiť, nakoľko sa okamžite dočkala reakcie.

,,I napriek tomu, ako si to napísala, snažím sa pochopiť zmysel, určite si tým chcela povedať, že sa lepšie žije ľuďom, ktorí nemusia obracať každé euro. Bez pochýb áno. Ale ja som v tomto príspevku hovorila o šťastí z maličkosti, môj prístup k životu, k okamihu bol taky istý, či som to euro obracať musela alebo jedného dňa už nie toľko. A nie vďaka mužovi!!,” odpovedala “obdivovateľke” Alagič, ktorá následne poriadne pritvrdila.

,,Vyhovárať sa na najnižšiu materskú a na mužov príjem mi príde tak, že prepáč, ak sa ťa teraz dotknem, ale prečo si na sebe a svojom živote ty sama nezamakala pred tým, ako si si robila dieťa?! Áno, teraz príde milión výhovoriek ako nie, každý má toľko možností atď atď atď, ale ruku na srdce, naozaj nie sú žiadne?,” rozčertila sa budúca mamina, ktorá na záver dodala, že v jej živote má miesto i pomoc iným, ale podľa nej také gestá na Instagram nepatria, pretože to nie je vecou sebaprezentácie, ale srdca. Celú slovnú prestrelku medzi Jasminou a neznámou dámou si môžete prečítať v priložených obrázkoch.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic