Je tomu presne rok, čo naše srdcia utržili ranu v podobe ukončenia mimoriadne populárneho seriálu s názvom Milenky. Avšak odvtedy nás teší aspoň fakt, že už o pár mesiacov zavíta na plátna kín Vianočný film, v ktorom sa objaví aj úplne nová mužská postava, pričom meno herca vás rozhodne poteší!

Názov pripravovanej snímky o štyroch kamarátkach – Sandre, Zuzane, Miši a Kristíne bude s najväčšou pravdopodobnosťou úplne iný, než by ste čakali. Milenky sa totiž transformovali do Vianočného filmu, čo napovedá, že sa na príchod romantickej komédie môžeme tešiť v najkrajšom období roka.

Milenky

Dávnejšie sme vás informovali, že známym kráskam robili počas natáčania spoločnosť rôzne populárne osobnosti, ako aktuálna hviezda Oteckov Janko Koleník, český herec, hudobník a moderátor Jakub Prachař či slovenský raper Strapo. Všetky tieto tváre tak v strastiplných osudoch “mileniek” rozhodne zamiešajú karty, pričom najnovšie k nim pribudol ďalší tunajší se*symbol.

Zuzana Norisová a Ján Koleník

Pri herečkách Táni Pauhofovej, Antónii Líškovej, Gabike Marcinkovej a Zuzane Norisovej sa totiž objaví budúci otecko Tomáš Maštalír. Na Instagrame je dokonca možné vidieť záber, na ktorom fešákovi robí spoločnosť práve expriateľka Tánička. Nechajme sa teda prekvapiť, čo nám bývalí prominentní partneri pred kamerami ukážu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/vianocnyfilm, tvmarkizaofficial, tvjoj