27. mája priviedla speváčka Monika Bagárová na svet svoju prvorodenú dcérku Rumiu, ktorá na každej snímke na sociálnej sieti doslova srší radosťou a šťastím. A kým takmer všetci fanúšikovia sú z malej princeznej celkom hotoví, našla sa aj osoba s negatívnym komentárom.

Neznámy komentujúci zanechal pod spoločnou snímkou známej českej brunetky a jej dcérky nelichotivý komentár na margo výzoru malej Rumie, na ktorý okrem fanúšikov obľúbenej hitmakerky zareagovala aj sama Monika. Tá rovnako ako každá mamička zastáva názor, že všetky deti sú krásne.

Monika Bagárová dcéra Rumia

Dotyčná neznáma osoba sa evidentne nakoniec za svoj komentár hanbila a slová spod fotky odstránila, no reakcia speváčky a jej fanúšikov ešte stále doznieva. ,,Krásna bábika! Nechápem, ako sem môže niekto napísať, že je škaredá. Každé zdravé dieťatko je obrovský poklad a pre mamičku najväčšia láska. Klobúk dole, že ustojíte niektoré komenty čítať. Veľmi vám to pristane,” uviedla jedna z obdivovateliek Bagárovej.

,,Ja si vždy poviem, čo to je asi za človeka, ktorý dokáže povedať, že je bábätko škaredé. Žiadne bábätko nie je škaredé a ten, kto to vypustí z úst, je hlupák. To sa proste nerobí a nehovorí, nech je to akokoľvek. Presne tak ako hovoríte – pre každú mamičku je to najväčšia láska. Hlavné je zdravíčko. To si prajeme najviac všetky,” napísala pravdivo do komentárov šťastná a hrdá mamička.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/bagarovamonika