Okolo tenistky Dominiky Cibulkovej bol v poslednej dobe pekný rozruch, o ktorý sa však nepostarala výkonmi na kurte, ale láskou ku luxusným kožuchom. Za svoju vášeň tak schytáva kritiku aj od verejne známych osobností, pričom najnovšie sa k nim pridal Martin Šmahel.

Dominika miluje luxus vrátane kožuchov zo zvierat. Práve kvôli tomu je však terčom ostrej kritiky mnohých Slovákov. Po Robovi Pappovi, ktorý sa vyjadril, že bola vychovaná k bezcitnosti, a Martinovi Jakubcovi, ktorý by Domči prial, aby ju ľudia zaveseli na hák, si reakciu neodpustil ani Martin Šmahel.

Známy fitnessák a bývalý farmár sa ale do Dominiky nepustil priamo ako vyššie spomínaní páni, na vyjadrenie svojho názoru totiž použil obrázok porovnávajúci našu tenistku s jej kolegom zo Srbska Novakom Djokovićom.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kým na jednej strane si Cibulková robí selfie v drahom kožuchu, pričom tvrdí, že nemá čas riešiť, čo sa komu páči a čo nie (narážka na kritiku ľudí smerujúcu k jej kožuchom), na druhej je pokorný Novak. „Peniaze pre mňa nie sú problém. Zarobil som dosť, aby som mohol nakŕmiť celé Srbsko,“ vyjadril sa ešte v roku 2017, kedy ako vďaku svojmu národu za dlhoročnú podporu otvoril reštauráciu, kde môžu jesť chudobní zadarmo. Tak čo, podarí sa vám nájsť medzi týmito dvomi tenisovými hviezdami rozdiel? :)

Zdroj: Instagram/martinsmahel | Foto: Instagram/martinsmahel, domicibulkova