Má len 22 rokov, no za sebou svadbu, rozvod a desiatky zákrokov, vďaka ktorým sa z nej stala podľa svojich slov až príliš atraktívna osoba na to, aby si vedela nájsť normálnu prácu. Zoznámte sa Barbarou Luna Sipos!

Barbarino telo podstúpilo prvú operáciu pred piatimi rokmi, keď malo dievča len 17. V tomto čase si slečna z Budapešti nechala zväčšiť hrudník. Umelo pôsobiaci imidž sa jej však zapáčil natoľko, že začala k plastickým chirurgom chodiť ako na klavír.

V nevšednej záľube blondínku podporoval aj manžel, za ktorého sa vydala v 19-tich, pričom manželstvo im vydržalo iba tri roky. Za ten čas jej ale drahá polovička stihla zaplatiť dvojnásobné zväčšenie pŕs, korekciu zadku, brady, čela a obočia, niekoľkonásobné zväčšenie pier a dokonca aj úpravu vagíny! Neznámy muž tak do Barbarinej premeny investoval 75-tisíc libier, čo je v prepočte 83 222 eur, a to len preto, aby jej splnil sen vyzerať ako Barbie.

Aktuálne to živá bábika nemá vôbec jednoduché. Okrem toho, že je single, nevie si nájsť uplatnenie ani čo sa týka zamestnania. Ako tvrdí – je príliš príťažlivá a každého namiesto jej zručností zaujíma iba jej výzor. Týka sa to vraj najmä mužov, ktorí sa v jej prítomnosti správajú neslušne.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: life.hu | Foto: Instagram/babedollbarbie