Adela Vinczeová (38) patrí medzi známe osobnosti, ktorých názor ovplyvňuje doslova davy. Zrejme práve preto sa slovenská moderátorka nenecháva zaťahovať do politických tém polarizujúcich spoločnosť. Najnovšie však pár jej slov vyvolalo poriadny rozruch, a to najmä po tom, čo na ne zareagovala jej kolegyňa!

Vinczeová sa len pred krátkym časom ocitla v ostrom konflikte s herečkou Zuzanou Fialovou (44), a to kvôli svojim vyjadreniam na (aj) stranu umelcov. Netrvalo dlho a Adelin nový blog ohľadom spoločenského diania opäť pobúril ďalšiu známu ženu – Zuzanu Závodskú (37), bývalú redaktorku televízie TA3, ktorá nedávno dostala výpoveď po tom, čo zverejnila kritiku na kozmetiku MUDr.Aleny Pallovej.

Svojimi „spravodlivo rozhorčenými postojmi“ a povyšovaním sa len posilňujeme druhý pól. Točíme sa v začarovanom kruhu,“ uviedla Vinczeová, pričom vyzdvihla názor, že posilňovanie hnevu nad politikou a spoločenskými konfliktmi nepovažuje za správne. Práve naopak.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dané vyjadrenie však Závodskú pobúrilo natoľko, že sa rozhodla v krátkej dobe verejne zareagovať a uznávanej moderátorke v plnej sile protiargumentovať. „Zlo treba pomenúvať jasnou rečou, nie sa pred ním alibisticky uzatvárať, aby sme ostali kamarátmi s každým. Nie. Zatváranie očí pred zlobou nič nezmení,“ rozhorčila sa.

Zuzana vo svojom príspevku nezabudla v rámci slušnosti podotknúť, že si Adelu váži, avšak tento postoj považuje za zlý či mylný. Je len otázne, či sa jej slová o alibistickom zatváraní očí kvôli dobrým vzťahom dotknú Vinczeovej natoľko, že sa mladej moderátorke rozhodne venovať i ďalšiu odpoveď. Čo si ale o tejto téme myslíte vy? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: hnonline.sk | Foto: Facebook, TV Markíza

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.