Títo dvaja hudobníci sa rozhodli, že práve 23.10. je správny čas na vypustenie nového hitu. Kým Justin nepauzuje až tak dlho, u Adel ide o prvú pesničku po 4 rokoch. Ktorý song vás zaujal viac?

Hudba Justina a Adele je každá z iného súdka a preto sa ani nedá porovnávať. To, že Justin vypustí svoj nový song s názvom Sorry”, oznamoval už dlhšie na svojom Instagrame. Dokonca, každý deň pridával fotku s odpočítavaním, koľko dní zostáva do vydania. Po vydarenej spolupráci pri pesničke Where are you now” sa o produkciu opäť postaral Skrillex. „Sorry” je pohodová tanečná skladba a tomu zodpovedá zverejnená „dance” verzia vidioklipu. Špekuluje sa, že text pesničky je venovaný Bieberovej bývalej priateľke, Selene Gomez. Nech už je to ako chce aj keď nie sme „Bieberky”, nám sa zdá nová skladba skvelá, energická a tanečná.

Od poslednej pesničky od Adele prešli už 4 roky a medzitým sme aj zabudli na prenikavý hlas tejto Britky. Jej nová skladba je melancholická, emocionálna, plná spomienok na starú lásku a čas. Tak isto aj videoklip sa drží rovnakej témy, pričom atmosféru dotvára čierno-biely vizuál.

Video/Foto: Youtube