Čééééče, kto by si nepamätal na jedinečného bratranca deciek Lambertových z ikonického rodinného seriálu Krok za krokom? Kedysi jemne pomäteného, no zato mimoriadne sympatického Codyho si v štyroch sériách zahral herec Sasha Mitchell, z ktorého je dnes poriadny Hercules!

Keď sa športovec, bývalý model a herec Sasha Mitchell objavil po prvýkrát na televíznych obrazovkách, ženy po celom svete strácali rozum. Usmievavý mladík si získaval sympatie divákov v nekonečnom Dallase, kde sa objavil po boku Patricka Duffyho (Franka Lamberta) ako nemanželský syn J. R. Ewinga a neskôr v bojových filmových úlohách. Jeho najslávnejšou postavou však nepochybne bola rola Codyho Lamberta v sitcome Krok za krokom, kde sa objavoval v prvých štyroch sériách. Kvôli skutočnosti, že ho exmanželka obvinila z domáceho násilia, s ním tvorcovia seriálu ukončili spoluprácu. Napriek tomu, že herec konal proti psychicky labilnej exmanželke pod vplyvom omamných látok v sebaobrane, produkcia mala dojem, že by incident vrhal na ,,rodinný seriál” zlé svetlo.

V súčasnosti začal herec po dlhšom čase opäť natáčať, neustále sa venuje bojovému umeniu, kickboxu a svojim štyrom deťom. Povráva sa, že jedenkrát rozvedený Sasha sa opäť rozvádza a ešte v roku 2015 požiadal o ukončenie manželstva so svojou druhou partnerkou Rachel. Nech je ako chce, spoznali by ste ho aj dnes? :)

Foto: Facebook/Sasha Mitchell, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)