Druhá májová nedeľa už tradične patrí tým najsilnejším ženám – mamám. Toto krásne, no zároveň náročné životné poslanie dnes oslavujú mamičky z celého Slovenska, vrátane tých z nášho malého šoubiznisu.

Dara Rolins, Kristína Tormová či Dominika Mirgová. To všetko sú krásky zo slovenského šoubiznisu, ktoré sa doma tešia z malých ratolestí. Mnohé z nich si pre svoje deti pripravili milé prekvapenie v podobe vyznania na sociálnej sieti, kde sa pri príležitosti tohto dňa jednoducho neudržali.

Prvýkrát oslavujem dar byť mamou,” teší sa herečka Barbora Švidraňová. „Je to ten najvzácnejší titul, aký som mohla dostať,” pridáva sa speváčka Dáša Šarközyová, pričom si ich celé vyznania spolu s fotkami najsledovanejších mamičiek môžete pozrieť nižšie!

A čo vy? Ako sa trávite dnešný deň? Poprípade, ako ste prekvapili maminky vo svojom okolí? Určite nám dajte vedieť do komentárov! Prajeme vám krásny Deň Matiek plný úsmevu a radosti! ❤️

Speváčka Dara Rolins s dcérkou Laurou

Speváčka Dominika Mirgová so synom Peťkom

Modelka Silvia Kucherenko so synom Alexandrom

Herečka Barbora Švidraňová so synom Gabrielom

Vizážistka Lucia Sládečková s dcérou Lýdiou

Speváčka Mamba Dasha so synom Manolom

Herečka Karin Haydu s dcérou Vanesou

Speváčka Mária Čírová so synom Hugom a dcérou Zoe

Speváčka Barbora Balúchová so synom Alexom

Herečka Kristína Tormová s dvojičkami Miladou a Elou

Speváčka Tina s deťmi Leom a Aničkou

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Moderátorka Miriam Kalisová s dcérou Miou

Moderátorka Kvetka Horváthová s dcérou Paulínou

Herečka Monika Hilmerová so synom Leonardom a dcérou Zarou

Zdroj/Foto: Instagram/Dararolins_vermi, DominikaMirgovaofficial, Silvia_Kucherenkoofficial, _basie_, MakeUpByLucid, MambaDasha, KarinHaydu, mariacirova, BarboraBaluchova, Kristina.Tormova, TinaSlovakia, Miriam.Kalisova, KvethaH, HilmerovaMonika