Topmodelka Daniela Peštová a spevák Pavol Habera tvoria pár už takmer 20 rokov, vďaka čomu patria k najstabilnejším párom česko-slovenského šoubiznisu. Napriek tomu sa za tie roky nikdy nevzali. Príde u nich konečne k zmene?

Tento rok sa s celebritými svadbami doslova roztrhlo vrece. Zdá sa však, že niektoré šoubiznisové páry sa napriek tomu nenechajú nakaziť svadobnou atmosférou a naďalej zotrvávavajú vo svojom vzťahu “bez záväzkov”. Reč je o jednom z najstabilnejších párov česko-slovenského šoubiznisu, Daniele Peštovej a Paľovi Haberovi, ktorí sa do svadobných príprav rozhodne nehrnú. Napriek tomu, že pár tvoria už dlhých 20 rokov a spoločne vychovávajú dve krásne deti – dcérku Ellu a syna Paula, zastávajú názor, že pokiaľ rodina funguje ako má, svadba je len druhoradá.

Navyše, sama Daniela sa na otázku vyslovenia životného sľubu vyjadrila celkom jasne: ,,Keď príde reč na manželstvo, som trošku skeptik. Dať niekomu sľub „kým nás smrť nerozdelí,“ je sľub, ktorý nie som schopná dať. Život dokáže byť zložitý a komplikovaný, že keby som niečo takéto sľubovala, klamala by som. Nám je dobre tak, ako je. Ani jeden z nás nemá potrebu robiť ten zväzok oficiálnym.“ Navyše, ak by sa manželstvá uzatvárali podľa Danieliných predstáv, zrejme by to vôbec nebolo také jednoduché ako teraz. Aj v tomto smere má totiž Daniela dosť revolučný názor: ,,Keď si chcete niekoho vziať, nikto sa vás na nič nepýta a oddá vás, pri rozvode ale musíte vysvetľovať prečo. Urobila by som to naopak. Vytvorila by som komisiu, ktorá by zhodnotila, či sobáš dovolí a potom by sa možno predišlo mnohým rozvodom.“

Pavol Habeta a Daniela Peštová

Podľa Danieliných slov je teda nad slnko jasnejšie, že v prípade tohto páru sa svadby tak rýchlo nedočkáme. Na svojom vzťahu nechcú vôbec nič meniť a napriek tomu, že nie sú manželia, svoje partnerstvo obaja vnímajú veľmi zodpovedne. ,,To, že nie sme manželia, neznamená, že vyvádzame a lietame. Koľkokrát sa mi zdá, že máme lepší vzťah ako ľudia, ktorí majú prstienky,” dodala Daniela. Aj keď sa teda na žiadnu svadbu tešiť nemusíme, rozhodne obom prajeme, aby im taký krásny vzťah, aký mali doteraz, vydržal aj naďalej. Koniec koncov, mnohé páry si práve z nich môžu brať skvelý príklad!

Habera a Peštová

Sexi Peštová a Pavol Habera

Dlhoročný pár Peštová a Habera

20 ročný vzťah Daniely a Pavla

Stály pár česko-slovenského šoubiznisu

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk