Vylúčenie Mateja Jurkoviča z jedenástej série Farmy bolo pre všetkých súťažiacich doslova vykúpením, pričom po jeho odchode dali svoju radosť farmári patrične najavo. To však ešte netušili, že niektorým z nich na pokojné časy vôbec nesvitá.

Napriek tomu, že sa Matej Jurkovič radil k najväčším a najšikovnejším článkom Farmy 11, jeho povaha ležala takmer väčšine osadlíkov poriadne v žalúdku, pričom niektorých doslova psychicky mučila. Romane Košťálovej či Rasťovi Mojsejovi, na ktorých sa Bratislavčan odbavoval najviac, tak musel pri jeho vyradení z hry padnúť zo srdca obrovský kameň.

Po tom, čo herec pre dospelých opustil brány statku, farmári neskrývali úprimnú radosť, niektorí si dokonca od šťastia i zatancovali či zaspievali. ,Ja som hlavne rád, že to, čo sa staloo, je, samozrejme, pre každého nepríjemný zážitok alebo čo, ale som šťastný pre týchto ľudí,” vyjadril sa za stolom pravdy Rasťo, ktorý dostal od Mateja takú tvrdú hlavičku, že sa musel zveriť do rúk lekárov. Ako ale ďalej dodal, jeho bolesť má aspoň zmysel.

Takto sa farmári tešili z Matejovho odchodu

Na žiadne dobré časy nesvitá…

Väčšina teraz zrejme očakáva, že po Jurkovičom odchode nastane na farme konečne priateľská atmosféra, nakoľko on jediný arogantným správaním neustále vyvolával napätie a konflikty. Avšak opak sa stane pravdou. Svoje zlé ja začne odhaľovať farmár, ktorý doposiaľ pôsobil priam až nenápadne.

,,Teraz odišiel jeden a nastúpil ďalší,” odzneli slová Radovana Dulina v ukážke nasledujúcej časti, smerujúce k Vladovi Hudáčkovi, Rado ho dokonca neváhal označiť za hada a potkana. Za všetko môže fakt, že sa Vlado rozhodol ísť tvrdo po svojom východniarskom konkurentovi, aj keď sa javilo, že si obaja vcelku rozumejú, pričom sa zdá, že nemá v pláne obísť ani Kiku, ktorá si ho doposiaľ vždy zastávala. Dusno a nervozita tak s Matejom Jurkovičom rozhodne z usadlosti neodcupitkali. Video si môžete pozrieť nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/markiza.farma