Jedna z dvojičiek z dua Twiins momentálne neprežíva práve najšťastnejšie životné obdobie. Fanúšikom sa priznala s novinkou, ktorá mnohé ženy dokáže rozhodiť na niekoľko mesiacov. Čo sa v jej živote vlastne stalo? 

Na Slovensku snáď neexistuje nikto, kto by nepoznal spevácke duo Twiins. Kým jedna z dievčat žije v šťastnom manželstve, druhá to vo vzťahoch, žiaľ, až také ružové nemá. Daniela Nízlová (31) sa len nedávno pred verejnosťou priznala, že po nevydarenom manželstve s hudobníkom Braňom Jančichom, jej skrachoval ďalší, niekoľkomesačný vzťah a je opäť slobodná.

V novembri však vyzeralo všetko inak. Daniela o bývalom partnerovi prezradila len to, že sa spoznali v lete v Trenčíne a ich kamarátstvo prerástlo do vzťahu. Tieto slová však už neplatia a Daniela pre Nový Čas potvrdila informáciu o tom, že je z nej opäť slobodná žena. Na lásku však brunetka nezanevrela a vzťahom s novými mužmi sa ani po všetkých skúsenostiach nebráni.

Za bývalého manžela Braňa Jančicha sa kráska vydala 15. mája 2010, presne na Danieline narodeniny, no údajne to nebol šťastný dátum. Verejnosť neskôr zasiahli informácie o ich kríze, ktorú sa snažili prekonať, čo sa im však nepodarilo a nasledoval rozvod. Keďže spolu dvojica nemala deti ani spoločný majetok, súd bol pre nich iba formálnou záležitosťou. Daniela je však krásna žena a my nepochybujeme, že si už onedlho nájde muža, s ktorým si svadbu možno aj zopakuje. :)

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/Daniela Nízlová