Vstupom do roku 2020 Miley Cyrus odštartovala novú etapu, kedy dala pomyselné zbohom tej predošlej, ktorá bola pre ňu plná zmien. Rozvod s dlhoročnou láskou, románik s kráskou Kaitlynn Carter a následne ďalší vzťah s veľmi dobrým kamarátom a zároveň hudobníkom Codym Simpsonom. Ďalšie životné obdobie tak svetoznáma speváčka začína vo veľkom štýle, a to rovno s novým imidžom!

Všetci fanúšikovia Miley Cyrus a Liama Hemswortha ostali v auguste minulého roku poriadne v šoku, keď sa dozvedeli, že dokonalému páru nečakane odzvonilo. Desať rokov zavŕšených manželstvom tak išlo “do koša” a kým sa fešák spamätával z poriadnej rany, speváčka si už užívala spoločnosť novej obete v podobe Kaitly Carter. V súčasnosti bývalá detská hviezdička tvorí pár s austrálskym spevákom Codym Simpsonom, s ktorým jej to zatiaľ klape ako po masle.

Miley Cyrus

Pri výmene partnera u mnohých nastáva i zmena imidžu, čo je aj prípad kontroverznej krásky. Miley sa totiž po Silvestri rozhodla, že si nechá ostrihať svoje dlhé vlasy. Na Instagrame tak publikovala snímky s popisom – nové vlasy, nový rok, nová hudba.

Návrat ku kratšiemu strihu teda súvisí aj príchodom v poradí už siedmeho albumu známej Američanky, ktorý by sa mal volať This is Miley Cyrus. Či bol ale v tomto prípade zásah nožničkami dobrým krokom, si nie sme až také isté. A čo si myslíte vy?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/mileycyrus