Leto je perfektné obdobie, kedy môžete konečne ukázať celému svetu svoju postavu. Nemusíte na seba zbytočne dávať päť a viac vrstiev, lebo vám bude zima, no môžete poodhaliť svoje sexi bruško alebo jednoducho necháte vyniknúť krásne gazelie nohy. Ako byť trendy práve v lete?

Toto obdobie je výborné najmä preto, lebo ak aj nie ste vlastníčkami dokonalého tela, vhodnými kúskami viete nedostatky zakryť a budete stále trendy. Mladé, krásne, štíhle slečny, ukážte svoje nôžky, nech sa majú páni na čo pozerať. Momentálne sú veľmi populárne akékoľvek krátke nohavice, ktoré ledva zakryjú váš zadoček. Denimové, farebné či roztrhané, všetky sú in, stačí si len vybrať. Skúste však siahnuť po tých, ktoré majú zvýšený pás. Vaše nohy opticky ešte viac predĺžia a tým, ktoré sa nechcú stresovať nad vytŕčajúcimi faldíkmi ušetria nervy, nakoľko zakryjú všetky nedostatky v oblasti bokov. K tomu krátky top a všetky oči spočinú na vás!

jeans

Ak sa necítite na krátke nohavice, ale zároveň hľadáte niečo pohodlné a vzdušné, ideálnou voľbou bude dlhá sukňa. Trendy sú stále voľné šifónové či plisované. Zakryjú vám unavené nohy, nebudete sa v nej variť a zaručene budete chic. Leto je plné farieb a radosti, siahnite po výraznejších odtieňoch. Veľmi zaujímavá a elegantná je lososová, žltá, oranžová, ružová či odtiene zelenej. K tomu jednoduchý biely top a hotovo. Ste pripravená vyraziť!

sukna

Ach tie kvety. Sú prejavom lásky, náklonnosti a úcty. Keď žena dostane od svojho muža kvety ako pozornosť, vždy sa to ráta, poteší a vyčarí úsmev na tvári. Preto sa nebojte kvetinových vzorov, noste ich kedykoľvek a kdekoľvek. Či ide o sukňu, tričko, top, kabelku, sandálky, náhrdelník, čelenku, počas tejto sezóny je všetko dovolené. Kombinujte však opatrne a neobliekajte si všetko naraz. Vždy si vyberte kvety len na jednom kúsku, inak by ste mohli pôsobiť chaoticky. Nezabudnite sa vystavovať slniečku, samozrejme opatrne. Nech ste krásne hnedé, opálene a vitamín D k tomu dostanete ako veľký bonus! :)

Foto: Pinterest