Obľúbený slovenský DJ Miroslav Svatý, známy pod prezývkou Mairee, na sociálnych sieťach vyrozprával hrôzostrašný príbeh, ktorý je ako vystrihnutý z amerického akčného filmu. Nechýbala ani odstrašujúca fotografia. Prečo však producent nepodal trestné oznámenie?

Na snímke je vidieť boľavý monokel, ktorý hudobníkovi spravili neznámi páchatelia. Všetko to začalo, keď Miroslavovi zmizla nadránom peňaženka. ,,Ako partia sme sa rýchlo zmobilizovali a začali hľadať potencionálneho zlodeja a po niekoľkých minútach sa nám podarilo ho nájsť,” uvádza na sociálnych sieťach mladík. Ten sa v danú noc objavil v Nitrianskom klube.

,,Bohužiaľ, pri konfrontácii tento páchateľ vytiahol zbraň a padlo aj niekoľko výstrelov, šokuje DJ, ktorý pravdepodobne so svojim priateľmi vyviazol bez strelných rán, a to vďaka tomu, že sa im útočníka podarilo odzbrojiť.

,,Pokúsil som sa mu dohovoriť, aby mi peňaženku vrátil beztrestne a odišiel. Zatĺkal, zatĺkal a naďalej sa tváril, že ju nemá. V momente, keď som sa chytil a začal ho prehľadávať, dobehol jeho spolupáchateľ a napadol ma z boku, tak aby som sa nemohol brániť,” vysvetľuje brunet, ktorému prišli na pomoc okoloidúci. 

,,Podarilo sa nám páchateľov zadržať a zmobilizovať políciu. Po ich zadržaní prišli “mafiánske” vyhrážky páchateľov a povzbudenie okoloidúcich áut, kde zjavne sedeli ďalší členovia ich gangu (pravdepodobne ozbrojení) a nechýbali ani výhražné gestá “si mŕtvy”,” opisuje otrasnú skúsenosť Svatý. Ten sa však rozhodol trestné oznámenie nepodať.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Celu túto vec chcem uzavrieť a odpustiť páchateľom ich pochybenie v plnej miere! Nepodávam trestné oznámenie a verím, že včerajší prípad bude pre chalanov dosť odstrašujúci, aby už nemusel nikto žiadnu podobnú situáciu zažiť,” dodal populárny DJ.

Zdroj: Instagram/mairee.dj | Foto: Instagram/mairee.dj/peter.gaman