Farmári sa počas niekoľko mesačného pobytu na statku musia potýkať s množstvom problémov, na aké v bežnej realite obvykle nenarazia. Pre niektorých môže byť zvládnutie celibátu za múrmi usadlosti úplnou hračkou, kým iní sa už prestávajú ovládať. O originálne tipy na uspokojenie vlastných potrieb sa podelila prostoreká modelka Kristína Dali.

Kika je v markizáckej reality show pomerne výraznou, avšak zvláštnou postavičkou. Hoci smelé pózovanie v Evinom rúchu pred objektívmi fotopaparátov či kamerami jej vôbec nevadí, bez intímneho styku dokáže pokojne vydržať celé mesiace.

rado kika farma

Rovnaké zmýšľanie ale nemá jej najlepší kamarát Radovan Dulin, ktorý ju spoločne s Vladimírom Hudáčkom požiadal o úprimnú ženskú radu na mimoriadne chúlostivú tému. Východniari totiž trpia obrovským nedostatkom se*u, čo sa začína odzrkadľovať na každodennom fungovaní.

Kým chalani sú presvedčení o tom, že kamera by akékoľvek pokusy o dotýkanie sa vlastného tela okamžite zachytila, fotomodelka tvrdí, že existujú spôsoby, ako si prísť na svoje i potajomky. ,,Normálne si dáš ruku, urobíš a hotovo. Daj si nohy hore a tak to sprav,“ mudrovala Kika dodávajúc, že pod perinkou sa toho dá zakryť naozaj veľa.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Farma 11

,,Keby som bola ako ty, tak to radšej urobím, ako keby som sa mala trápiť,“ podporila Radovana v ťažkom rozhodovaní. Odvážna brunetka zároveň chalanom priblížila, akým spôsobom sa dokážu samé potešiť ženy, pričom ich neváhala oboznámiť s niekoľkými cennými fintami. Nuž, proti gustu žiaden dišputát.

Farma Xtra – Búrlivá debata začína od 7:40 minúty

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/Farma.markiza