Divokého anjela Nataliu Oreiro milovali začiatkom minulého desaťročia celé generácie žien. Herečka, ktorá má dnes už neuveriteľných 39 rokov, akoby zastavila čas a telenovelová Milagros vyzerá priam navlas rovnako!

Keď sa na televíznych obrazovkách objavila krásna Natalio Oreiro ako svojská Milagros so šiltovkou na hlave, všetky slovenské teenagerky doslova šaleli. Sympatickú brunetku si však zamilovali aj muži a nejeden už vtedy sníval o tom, že stretne svoju seriálovú krásku aj v skutočnom živote. Dnes má predstaviteľka drzej a pojašenej Mili 39 rokov a v novom videoklipe ku skladbe Corazón Valiente vyzerá priam hriešne. Útla postava, vypracované brucho, prsia bez podprdy, zvodné pohyby, dotyky mužov či rozcuchaná hriva. Musíte uznať, že krásna speváčka vyzerá aj po rokoch priam božsky a je skutočne len ťažké uveriť, že budúci rok oslávi štyridsať rokov. Čo hovoríte na nový singel ohnivej Natalie vy? :)

Foto: crazywalls.narod.ru | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)