Kto by nepoznal výstrednú speváčku a herečku Miley Ray Cyrus? Tak ako viaceré celebrity, ktoré sa pred svetlami reflektorov ocitli príliš skoro, aj ona si prešla búrlivým obdobím. Od milej a nevinnej dievčinky cez rebelujúcu tínedžerku až po (ne)chutne vulgárnu speváčku. Ako sa však zdá, tento čas je už v nenávratne a Miley čoskoro zaznejú svadobné zvony!

Kontroverzná Miley Cyrus, ktorá sa postarala o mnohé škandály roku 2015, tvorí hviezdny pár s hereckým kolegom Liamom Hemsworthom (áno, chrumkavým bratom filmového Thora :) ), s ktorým sa dala dokopy už počas natáčania snímky ,,Posledná pieseň” v roku 2009. V septembri 2013 sa rozišli kvôli rozličnému smerovaniu svojich životov, aby sa na prelome rokov 2015 a 2016 mohli dať opäť dokopy. Podľa dostupných zdrojov berú zamilované hrdličky svoj vzťah viac ako vážne a podľa všetkého začali plánovať svadbu. Tá by sa mala uskutočniť ešte tento rok v zime, a to priamo na jednej z krásnych austrálskych pláží!

Pre Us Weekly sa o svadbe vyjadril Liamov kamarát. ,,Ich rodičia na tom pracujú najviac, tak to majú jednoduché,” dodal. Aj keď sa v súčasnosti speváčka a herec nevyjadrujú k žiadnym otázkam ohľadom ich vzťahu, je veľmi vzácne, ak sem tam niečo predsa len vyzradia.  ,,Samozrejme, bolo to veľmi drsné, ale v tej chvíli sme smerovali obaja inam a toto sa jednoducho stať muselo. Obaja sme boli extrémne mladí a v tú chvíľu išlo o dobré rozhodnutie, obaja sme to potrebovali,” skonštatoval situáciu po rozchode Hemsworth. Uvidíme teda, čo môžeme očakávať. :)

 

 

"i will always want liam" #miam #mileyandliam

A post shared by miley & liam 😍 (@perfectmiam) on

 

 

Foto: Tumblr, Instagram | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)