Súťaž Superstar mala po finálovom večere opustiť Aneta a Peter. Porota sa však nečakane rozhodla použiť svoju divokú kartu a naštvané reakcie divákov na seba nenechali dlho čakať. 

Počas nedeľného finálového večera Superstar predviedli speváci famózne výkony (najviac nás asi dostala Tereza so svojím Vyznaním), niektorí však za talentovanejšími kolegami zaostávajú. Po hlasovaní SMS bolo jasné, že v súťaži končí skvelá Aneta Horňáková spolu s kontroverzným Petrom Borkovcom. Šok nastal krátko na to, ako porota požiadala o krátky čas na malú poradu.

Na obrovské rozhorčenie divákov sa rozhodli vrátiť do hry práve Petra a použili svoju jedinú divokú kartu, ktorá im tak definitívne prepadla. Fanúšikovia sa po tomto nečakanom kroku naštvali a na internete sa rozbehla diskusia o tom, že divoká karta sa dala použiť aj oveľa lepšie:

Divokú kartu mali použiť až keď ich bude menej, napríklad keď vypadne Terka alebo Karmen, potom budú v šoku a nebudú môcť divokú kartu použiť, proste Borkovec si tú kartu nezaslúžil.

Totálny bullshit, Anet je jedna z najlepších a keď už porota použila divokú kartu, tak ju určite nemali dať niekomu, kto si to nezaslúži a nepatrí tam a očividne si to tam neužíval.

Porota si snáď robí srandu. V čom je Borkovec tak hrozne skvelý? Mňa nebaví od začiatku a hovorila som si, že konečne ide a porota mu dá kartu, namiesto, aby ju dala Anete!?“

Divokú kartu si mali šetriť na niekoho iného a na ďalšie kolá, kto vie, kto nabudúce bude v ohrození…Môže to byť kľudne aj tá najlepšíia – Terka Mašková.“

„Krásnej, talentovanej Anete divokú kartu nedajú a Petrovi, ktorému je to jedno, ano?

Ja neviem, čo na tom Petrovi vidia! Ale od začiatku! Aneta mala bezchybné kolá nepochybne zábavnejšia, milšia osoba, úžasný hlas a henten chalan od začiatku nesympatický, má to v paži a hlavne dnes sa ukázal úplne neprofesionálne.“

Akože dnes som naozaj pochopil, že toto nie je súťaž o speve. Netuším, čím si tam Borkovec zaslúži byť, ale Aneta spieva oveľa lepšie a je na nej vidieť rozhodne dospelejší a vážnejší prístup.

Zdroj │ Foto: Facebook, TV Markíza, YouTube