Máme za sebou najočakávanejší večer z celej dvanástej série reality šou Farma, kedy sme konečne spoznali definitívneho víťaza. Kráľovnou tohtoročnej etapy sa stala bývalá Misska Xénia Gregušová, ktorá ohúrila schudnutou postavou a atraktívne upraveným zjavom. O senzačné prekvapenia sa postaral i jej kolega Henrich Kuľko, ten si na finále pripravil skutočnú špecialitku.

Napriek tomu, že bol Heňo od začiatku svojho pobytu na statku považovaný za farmárskeho Casanovu, isté drobné chybičky krásy sa na ňom predsa len našli. Zdatný východniar sa neraz usmieval len cez privreté ústa, keďže s vlastným chrupom príliš spokojný nebol.

Henrich kuľko farma

Traja finalisti však mali pred veľkolepým ukončením hry dostatok času na to, aby sa na dôležitú udalosť patrične nachystali. Nielen úradujúca výherkyňa sa hodila do gala a konečne sa zbavila neželaných kilečiek, ale i spomínaný balič podstúpil do očí bijúcu premenu.

farma finále

Heňo mohol počas finálového večera rozdávať zvodné úsmevy na všetky strany, keďže si nechal spraviť nový chrup. Žiarivo biele a krásne rovné zuby rozhodne neskrýval, čím svoju povesť najpríťažlivejšieho muža Farmy 12 posunul na ešte vyšší level.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

heňo kuľko farma

Zdroj: TV Markíza, Instagram/Lucky_bastard24 | Foto: Instagram/Lucky_bastard24, YouTube, Farma.markiza