Televízia Markíza prednedávnom odštartovala dlho očakávanú spevácku šou The Voice Česko Slovensko 2019. Hoci sa drvivá väčšina divákov na populárnu súťaž veľmi tešila, už v úvode prichádza jedno sklamanie za druhým. V druhej epizóde The Voice dokonca došlo k momentu, ktorý verejnosť poriadne rozzúril.

Uplynulé kolo obľúbenej televíznej šou prinieslo novú dávku talentovaných spevákov. V priebehu vysielania si však niektorí ľudia nemohli nevšimnúť fakt, že sa porota pri výbere postupujúcich správala akosi divne. Minimálne v dvoch prípadoch sa totiž stalo, že napriek diskusii medzi porotcami, kedy výkony súťažiacich vychválili do nebies, sa ani jeden kouč napokon neotočil.

the voice

Nepochopiteľné správanie porotcov sa prejavilo najmä pri dvoch mladých slečnách – Laure Peterson a Jane Glovaťákovej. Hoci obidve dievčatá predviedli skvelý výkon, čo obdivne okomentovali i samotní koučovia, ani jedna z nich sa z postupu netešila. Pri sympatickej Janke v krásnych červených šatách sa dokonca Jana Kirschner zachovala absolútne neprijateľne a to divákov parádne vytočilo.

the voice

Počas toho, ako nepostupujúca slečna odchádzala z pódia, za ňou porotkyňa vybehla a vytiahla ju naspäť na pódium – a to všetko len preto, aby si s ňou zaspievala aspoň pár tónov vlastnej piesne „Posledná“, s ktorou sa mladá speváčka pokúšala dostať ďalej. Tento moment vytočil divákov natoľko, že tvorcom programu odporúčajú známu porotkyňu vymeniť.

Mnohí sa totiž zhodli na tom, že takéto konanie bolo absolútne neprípustné a voči samotnej súťažiacej nezdvorilé, čo podľa názorov ľudí mohol spôsobiť práve fakt, že mladá kráska pieseň podala možno ešte lepšie ako jej pôvodná autorka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

the voice
the voice
facebook

Zdroj/Foto: Facebook/TheVoiceCeskoSlovensko