Televízna súťaž s názvom The Voice Česko Slovensko sa opäť vrátila na naše obrazovky, čo sprevádzalo obrovský úspech zo strany divákov. Jeden z nich si však najnovšie všimol niečo, čo vyzradilo doterajší priebeh natáčania. Zaregistrovali ste to v televízii aj vy?

The Voice sa vysiela pravidelne v nedeľu večer už niekoľko týždňov. Hra o prestížny titul žne jeden úspech za druhým, a to i napriek tomu, že sa ešte nové epizódy nedostali ani do úzkeho výberu predstavujúceho duely medzi vybranými súťažiacimi jednotlivých koučov.

voice

Počas vysielania nedávnej epizódy si však jeden z fanúšikov speváckej súťaže všimol niečo, čo zaregistrovali možno mnohí z vás. „Pôjde už 4 alebo 5 časť v TV a vy ste stále rovnako oblečení,” podotkol, čo nezostalo len tak bez odozvy.

To, že televízia vysiela viac ako mesiac zábery, kde majú porotcovia stále rovnaké outfity, zaznamenal aj samotný raper Kali. Ten ale celú situáciu uviedol na pravú mieru. „To je jeden diel strihnutý na viac častí. Neboj, budeme sa aj prezliekať,” poznamenal v humorom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Pravdou však je, že tento detail spozorovalo viacero televíznych divákov, čo môže po pár týždňoch pôsobiť priam až rušivo. Napriek tomu však výzor porotcov prezrádza časovú líniu natáčania a my tak môžeme už z upútaviek nových častí vedieť, či sa prvotný výber blíži do duelových rozstrelov!

Foto: Instagram/DezertKaliMusic, TV Markíza

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.