Nový turnus obľúbenej relácie Bez servítky začal pekne zostra. Kým Adriana vo svojom byte neprivítala hostí, pôsobila ako sympatická a veselá dáma. Všetko sa zmenilo pri stole, kde sa k súperom správala ľahostajne a neváhala dokonca vypúšťať ani urážky. Na sociálnej sieti sa tak nakopila veľká kritika, ktorú zahliadla aj samotná Aďa!

Kuchárka zo školskej jedálne svojím jedlom, až na dezert, hostí neohúrila. Ešte viac než pokrmy na tanieri ich ale znechutilo jej neúctivé správanie.

Po tom, čo Juliana zhodnotila, žeby ako predjedlo nedala jednohubky, Adriana sa do nej nepríjemne obula s tým, či by uprednostnila radšej šniclu.

,,Ty vieš o svojich krivkách. Mne sa páčia, jako sa im to hovorí, bacuľky, krv a mlieko. Vidím na tebe, že ľúbiš papať,“ pokračovala smerom k Julke Aďa. Tá počas večera ešte neraz vypustila poznámku poburujúcu nielen jej súperov, ale aj divákov pred obrazovkami Jojky. Medzi stovkami kmentárov obsahujúcich drsnú kritiku prostorekej mamičky sa však našiel jeden, ktorý za dusnú atmosféru pri stole dáva nepriamo vinu televízii.

,,Podľa mňa to naschvál sa tak všetci správajú kvôli sledovanosti a schow! Hostia ešte ani neochutnajú a už kritizujú, no a hostiteľka správanie voči hosťom – katastrofa,“ zhodnotila Alena. ,,Presne tak, kopa veci je tam hraná a tie ovečky, čo to pozerajú a tuna komentujú, si fakt myslia, že to je autentické,“ súhlasí Vlado, pričom do diskusie na Facebooku sa zapojila aj samotná Adriana!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ďakujem, konečne niekto normálny,“ napísala Aďa, ktorá sa vyjadrila, že finančná odmena jej stála za to, aby zo seba pred národom spravila hlupáka. ,,Treba dopozerať celý týždeň a nerobiť z prvého dňa unáhlené závery… Ako sa vraví, to najlepšie ešte príde a pravda sa ukáže, kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepšie,“ uzavrela súťažiaca Bez servítky.

Ukážka z pondelkovej časti Bez servítky

Zdroj/Foto: Facebook/Bez servítky – TV JOJ