Dnešný večer sa po dvoch rokoch vráti na obrazovky TV Joj kontroverzná zoznamka Take Me Out, v ktorej si zvodné šelmičky hľadajú muža. Už pri prvej sérii sa viedli veľké polemiky o tom, že ide len o hru pre oči divákov a žiadnu reálnu túžbu niekoho spoznať. Podľa najnovších ukážok sa však zdá, že slovo divadlo sa bude s daným programom spájať ešte viac!

Na jeseň roku 2017 nám TV Joj predstavila šou, ktorá sa u divákov stretla s rozporuplnými reakciami. Kým jednych odvážne a sebavedomé šelmičky fascinovali, iní pri pohľade na ne ihneď prepínali na ďalší kanál.

Take Me Out zároveň pomohla ku popularite viacerým kráskam, ako sú napríklad prostoreká Zuzanita či exotická Melody. A práve tieto dve devy sa okrem iných bývalých, menej známych, účastníčok opäť ocitnú medzi hŕstkou žien, uchádzajúcich sa o mužské srdcia, o čom svedčí krátka ukážka, ktorú Jojka pustila do pléna.

Ukážka 2. série Take Me Out

Od poslednej časti Take me Out sa však toho veľa zmenilo – rok nato temperamentná čokoládka priviedla na svet dvojičky a Zuzana sa stihla zasnúbiť i začiatkom tohto roku rozísť. Samozrejme, ani jeden z mužov súčasťou daného TV projektu nebol.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Napriek tomu, že by dámy teoreticky do tej istej rieky vstúpiť mohli, je to naozaj veľmi málo pravdepodobné. Navyše modelka, ktorá sa pýši jednými z najväčších silikónov, už viac ako polroka blond vlasy nenosí. Všetko tak nasvedčuje tomu, že bude druhá séria poriadne neaktuálna.

Zuzanita v 2. sérii Take Me Out vs. jej aktuálna podoba

Foto: Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a, joj.sk