Uplynulý víkend čakal divákov reality šou Farma napínavý súboj medzi Simonou Krupovou (30) a Evou Schwardy (49). Po vyrovnaných piatich disciplínach ukončila svoje pôsobenie v televízii práve mladá krupierka. Avšak, zdá sa, že nešlo o férovú prehru.

Pokiaľ ste sledovali boj o postup v súťaži medzi dvomi farmárkami, určite vám neunikla dráma, akú sme na statku už dlhšie nevideli. Zatiaľ, čo prvé dve disciplíny patrili tichej Simone, v strede programu došlo k otočeniu skóre a víťazné tri body si pripísala práve svojrázna Eva.

Otázne vrkoče…

I keď sa spočiatku zdalo, že úlohu s názvom „vrkoče“ zvládne lepšie mladšia súťažiaca, opak bol pravdou a s niekoľko-minútovým náskokom utrpela svoju prvú porážku daného večera.

49-ročná biologička z Košíc totiž rozplietla vrkoče z lana ako prvá a rovnako tak viedla i v skladaní písmen z dosiek a ich následnom ukladaní. Diváci televízneho programu si však všimli, že krátko po podvádzaní mladej Simony, kedy jej farmári našepkávali lúštenie ukrytého slova, došlo k chybe aj na strane jej súperky.

„Spodky L a E sú vymenené. Eva to má zle,“ znie jedna z reakcií na sociálnej sieti. „Má to zle!!! A nie je to správne uložené! A nikto to akože nevidí?“ Pridávajú sa ďalší nahnevaní fanúšikovia. Avšak to, či by zastavenie súťaže réžiou znamenalo potrebné minúty pre šikovnú krupierku k dosiahnutiu víťazného tretieho bodu, zostáva otázne, i keď sa jednalo o skutočne tesný výsledok.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/farma.markiza, voyo.markiza.sk