Piatkový večer na obrazovkách Markízy priniesol zaujímavý zmiešaný súboj medzi Martinom Robiňom Mihálikom a Romanou Košťálovou. Z postupu sa napokon tešila predstaviteľka nežnejšieho pokolenia, no viacerí diváci poukazujú na fakt, že jediný detail v dueli mohol úplne zmeniť konečný výsledok.

Už krátko po odvysielaní nervy drásajúcej pasovačky v stodole sa začínali ozývať prvé hlasy sťažujúce sa na disciplíny, ktoré boli údajne cielene vystavané tak, aby bola v dueli zvýhodnená žena. Naviac mladá západniarka sa v aréne ocitla už po tretíkrát a s úlohami tohto typu mala predošlé skúsenosti.

Romana Košťálová Farma

Čo ale nadšencov vidieckej súťaže zamrzelo ešte viac, bol okamih, kedy mali účinkujúci čo najrýchlejšie vytriediť strukoviny do misiek, pričom si mali dávať obrovský pozor na dodržiavanie niektorých pravidiel. Jednou z podmienok bolo to, aby sa všetky bezchybne prerozdelené strukoviny nachádzali v nádobách a nie mimo nich.

Farma duel

Tu ale nastal kameň úrazu, keďže množstvo fanúšikov postrehlo popadané fazuľky na strane Romany Košťálovej. ,,Evelyn nevidela, koľko fazúľ bolo na strane pri Romane?” rozhorčila sa jedna z diváčok, ku ktorej sa súhlasne pridali ďalší. ,,Bolo pekne vidieť, ako jej to padá na zem. V iných dueloch sa pozerala aj po zemi, ale v tomto vôbec,” znel jeden z postrehov. V prípade, že by moderátorka splnenie zadania skontrolovala precíznejšie, dôležitý bod by získal Robiňo a nie jeho súperka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Farma Facebook Zdroj|Foto: Facebook/Farma