Dom snov už pozná svojich prvých majiteľov zbrusu nového hniezdočka lásky. Tretí diel bol plný napätia, dojímavých chvíľ, ale i konfrontácií, ktoré sa týkali rodičov Moniky. Pre tých je Lukáš neželaným zaťom. Ako na ich správanie zareagovali diváci tentoraz?

Dva finálové páry sa dočkali rozprávkovej svadby pod holým nebom, čomu predchádzalo aj pozývanie rodičov. Kým mama obchodného zástupcu i jeho otec žijúci na ulici prijali ponuku zdvorilo a so slzami v očiach, adoptívna zákonná zástupkyňa sa do budúcich mladomanželov bez prítomnosti kamier škaredo pustila.

,,Mala si sa jak prasiatko v žite. A ty keď si sem prvýkrát prišiel, tak si povedal, že najskôr doštuduje a potom sa zoberiete. To tak chceš zarábať, že hneď na začiatku chceš vyhrať dom? Čo si to za chlapa, že sa bojíš ísť sám stavať dom? Chceš to vyhrať, lebo to chceš všetko zadarmo zhrabnúť,“ argumentovala mama mladej študentky. Preto bolo obrovským prekvapením, že rodičia plavovlásky nakoniec na obrad prišli a boli prítomní aj počas finálovej disciplíny.

Kvôli svojmu správaniu bola Lukášova svokra pod drobnohľadom divákom v každej chvíli, čo sa na obrazovkách TV JOJ ukázala. Ľuďom neunikol žiaden detail a chladná mama neušla ani početnej kritike.

Fanúšikovia relácie sa v komentároch na oficiálnom Facebooku komerčnej televízie zmienili o škodoradostnom úsmeve po prehre sympatického páriku, neprajných pohľadoch, zlom prístupe k láske dvoch zaľúbencov a sebeckosti. Reakcie pobúrených Slovákov nájdete nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: TV JOJ, Facebook – Televízia JOJ