Minuloročný návrat obľúbenej relácie V siedmom nebi mnohých divákov veľmi potešil. Ľudia si tak zvykli, že nedele na Jojke patria skvelému projektu o pomoci ľuďom v núdzi. Uplynulý víkend však fanúšikovia ostali nemilo prekvapení, keď sa ďalšia epizóda v televízore neodvysielala. K vzniknutej situácii sa napokon vyjadril samotný moderátor Vilo Rozboril.

Diváci TV JOJ pred pár dňami neskrývali veľké sklamanie i rozhorčenie, keď sa na obrazovkách v očakávanom čase relácia V Siedmom nebi vôbec neobjavila. Napriek tomu, že vysielanie ďalšej epizódy bolo v programe vopred avizované, nová dávka strhujúcich príbehov sa nekonala.

rozboril

S vysvetlením napokon prišiel samotný moderátor Vilo Rozboril – ten sa k fanúšikom úspešného projektu prihovoril prostredníctvom sociálnej siete, kde všetko vysvetlil. ,,Priatelia, ďakujeme vám za podporu a priazeň! Už čoskoro spúšťame nakrúcanie novej série, na ktorú sa môžete tešiť na jeseň. Sme veľmi radi, že aj táto séria mala u vás mimoriadny úspech a veríme, že už teraz sa tešíte na nové časti. Prajeme vám krásnu jar, ešte krajšie leto… uvidíme sa na jeseň, “ napísala slávna televízna stálica.

vilo rozboril

Napriek obrovskému úspechu nových častí o ťažkých osudoch Slovákov, si diváci na ďalšie príbehy budú musieť počkať bezmála polroka. Táto novinka tak viacerých ľudí zasiahla natoľko, že sa rozhodli na Vilov status okamžite zareagovať.

,,Už včera bolo neskoro. Letela som domov z roboty, aby som stihla kuknúť a zrazu nič. Len trápny film. Jeseň je ešte ďaleko,“ neudržala emócie jedna z diváčiek. ,,Vilko, však si nepovedal, že je to posledná časť a včera som zostala sklamaná,“ znela ďalšia reakcia. Viacerí priaznivci „Siedmeho neba“ tak neskrývali obrovské rozpaky z náhleho a neohláseného ukončenia programu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

V siedmom nebi

v siedmom nebi

Zdroj/Foto: Facebook/ V siedmom nebi