Diváci markizáckej relácie Svadba na prvý pohľad už druhý týždeň sledujú, ako si Michal a Dianka nažívajú v spoločnej domácnosti. Hoci sa dvojica trápi s niekoľkými problémami, ako je ženíchova “poriadkumilovnosť” alebo nevestine ranné vstávanie, fanúšikovia sa nesmierne bavia. Toto im odkazuje podnikateľ z Košíc!

Michal sa o správy od fanúšikov podelil na sociálnych sieťach, kde mu ľudia dali jasne najavo, ako veľmi mu spoločne s Diankou fandia. ,,Ahoj! Vieš, ako sa smejem pri tej Svadbe na vás holúbkoch? Strašne ste zlatý párik,” sympaťákoovi napísala jedna z osôb.

Príjemné odkazy divákov mladíka z východného Slovenska potešili natoľko, že sa rozhodol zareagovať. ,,Piatková epizóda vás zjavne neskutočne bavila a priniesla veľa rôznych druhov emócií. Hlavne dobrú náladu, zábavu a napätie,” konštatuje ženích.

,,Som neskutočne rád, že sa na nás každý piatok tešíte, a že nám fandíte. Škoda, že pred nami sú už iba posledné 3 piatkové časti,” dodáva na margo správ Michal. Ako to s ním a energickou brunetkou dopadne, zatiaľ rovnako ako ostatní súťažiaci drží Mišo v tajnosti. Čo myslíte vy? Ostatnú s Diankou aj po natáčaní šou?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/majkelmatej, Facebook – Televízia Markíza