Medzi 80 najtalentovanejšími súťažiacimi sa objavili aj exoticky vyzerajúci speváci, ktorých vystúpenia vyvolali u divákov búrlivé reakcie, a to kvôli hodnoteniam poroty. Ľudia sa v dvoch prípadoch absolútne nestotožňujú s výsledkom.

Nikita a Lucia predviedli populárnu pieseň od Seleny Gomez Wolves, žiaľ, song zabezpečil postup len čokoládovej kráske. Niektorí fanúšikovia šou si myslia, že práve jej vzhľad môže za to, že sa dostala do ďalšieho kola. 

,,Lucia bola lepšia. Hentá vrieskala a dali ju postúpiť kvôli výzoru, že exotica. Darmo, Slováci nevedia nič,“ rozhorčila sa neznáma na sociálnych sieťach televízie Markíza, kde sa ľudia vyjadrili aj k vystúpeniu Minha.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Paradoxne, sympatický mladík pesničkou Kdyby sis oči vyplakala od maestra Karla Gotta porotcov postavil na nohy, avšak nepostúpil. Diváci reagovali na rozhodnutie presne naopak ako pri Nikite a zopár z nich ho dokonca označilo za rasistické. ,,Nepostúpil len preto, že bol inej rasy, ale inak max vystúpenie,“ napísal anonym a nebol sám.

Foto/Zdroj: Facebook – Televízia Markíza, TV Markíza