Na Farme uhynuli tri morky a vinník musí za to pykať. Hospodár dôsledne prešetril situáciu a zo šou sa rozhodol vyhodiť sluhu Petra. Avšak viacerí diváci nie sú s jeho verdiktom vôbec stotožnení.

Peter Matejka zabudol na noc zatvoriť operence do ich príbytku a ráno ich už našiel mŕtve. Nahnevaný hospodár Martin ho kvôli tomuto prešľapu z relácie poslal domov a Mesuta zvolil za prvého duelanta.

peter matejka

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak divákom Markízy sa vedúceho rozhodnutie nepáči a myslia si, že v dueli mala skončiť aj slúžka Stanka. Na sociálnej sieti sa tak začali šíriť nahnevané komentáre, ktoré prinútili hospodára k vyjadreniu.

,,Keď som tam prišiel, ja som nevedel, čo sa stalo. Výsledkom boli tri mŕtve zvieratá, tak som začal šetrenie v tej nastúpenej formácii, aby mi vysvetlili, čo sa stalo. Peťo mi povedal, že morky zabudol zavrieť a že si myslí, že práve to im uškodilo a došlo k podchladeniu. On si sám priznal zodpovednosť, pretože sa o tie zvieratá nepostaral tak, ako mal. Takže to bol dôvod, keďže on sa k tomu aj priznal, prečo som potrestal jeho. A čo sa týka Mesuta, jemu som povedal, keď zišiel z tej zvonice, že sa na neho budem pozerať prísnejším okom. A aj keď som v minulosti nikdy neriešil kolektívnu zodpovednosť, vždy som sa snažil riešiť konkrétneho vinníka a nikdy som za niečo, čo spravil ten, kto je zodpovedný za zvieratá, neriešil farmára týždňa, tak Mesut dostal trest, išiel do duelu a nemohol si vybrať súpera,” vysvetlil pre Plusku Martin Bagar.

komentare proti stanke

peter matejka

Zdroj/Foto: pluska.sk, Voyo